Вуличні камери відносять до одних з найважливіших елементів системи відеоспостереження. До вибору приладів слід відноситись зі всією відповідальністю, обираючи лише найвисокоякісніші та найнадійніші з них. Такі вуличні камери є ефективним засобом захисту вашого будинку від зловмисників. Чітка та надійна установка вуличних відеокамер є гарантом вашої безпеки.

Як треба розмістити вуличні відеокамери?

Для того аби встановити вуличні відеокамери у вашому загородному будинку треба знати та враховувати певні правила монтажу та подальшого використання таких пристроїв. Основні критерії, які треба враховувати при розміщенні відеокамер:

  • висоту, на якій встановлюють камеру;
  • місце розташування;
  • видимість.

Висота, на якій буде встановлено камеру, буде визначати поле зору та якість отримуваного зображення. Якщо камери розташовують біля входу в офіс чи приватний будинок, то вони повинні розміщуватися на тій висоті, яка забезпечить найкращий огляд. Так, завдяки камерам ви повинні чітко бачити обличчя людей, які входять чи виходять з приміщення. Крім того, завдяки камерам ви повинні фіксувати в певній мірі транспорт, який в’їжджає на прилеглу територію.

Місцезнаходження камер визначають в залежності від типу приміщення, кількості входів та виходів, оскільки відеокамери повинні по максимуму відображати всі місця на прилеглій до загородного будинку території. Якщо ви не приховуєте камери від сторонніх очей, то треба в місці, де встановлено камеру, поставити табличку, яка вказує на те, що людина знаходиться під наглядом відеокамер.

При встановленні камер слід врахувати деталі та нюанси, які можуть в майбутньому вплинути на функціонування відеокамер та системи відеоспостереження в цілому. Правильно встановлені камери – гарант вашої безпеки та безпеки близьких.

Яку вибрати камеру для відеоспостереження?

Зараз існує велика кількість різноманітних сучасних камер, серед яких ви зможете вибрати найбільш придатний варіант. Існують чорно-білі та кольорові варіанти камер. Більшість людей віддають перевагу чорно-білим пристроям, оскільки важливо мати загальну інформацію стосовно в’їзду транспорту та відвідування території людьми, без конкретизації та кольорової передачі подій. Крім того, чорно-білі камери коштують набагато дешевше.

Більшість з таких камер:

  • безпечні;
  • надійні;
  • якісні;
  • універсальні та практичні.

Такі камери можуть ефективно працювати в будь-яких умовах, забезпечуючи користувачам високу якість зображення. Встановивши вуличну камеру біля свого будинку, ви можете не сумніватись в безперервності функціонування пристрою впродовж довгого часу.

Вуличні камери використовують для захисту загородного будинку, дачі, котеджу, офісних приміщень тощо. Часто ці пристрої знаходять своє застосування в системі відеоспостереження підприємств, фінансових установ, заводів. Раніше організації зовнішнього спостереження не приділяли особливої уваги, в основному встановлюючи внутрішнє відеоспостереження. Зараз встановлення вуличних камер спостереження виходить на перше місце. Завдяки вуличним камерам у вас з’являється можливість швидкого реагування на певний рівень загрози.

ТОВ Охоронна фірма «Кедр» допоможе у встановленні та обслуговуванні вуличних камер, гарантуючи якість та швидкість виконаних робіт. Ми працюємо у Василькові та у багатьох населених пунктах Васильківського району.