Ajax – це сучасна компанія, яка випускає надійне обладнання, в тому числі для захисту від пожежі і потопу. Подібні пристрої забезпечують контроль і оперативне реагування на тривогу, вони забезпечують надійний захист від потопу, пограбування, вторгнення зловмисників і пожежі. Подібні датчики – універсальні, практичні і неймовірно надійні.

Функціональні особливості обладнання Ajax

Устаткування – датчики захисту від потопу Ajax – має ряд переваг перед подібним обладнанням інших компаній-виробників. Серед таких переваг виділяють:

 • стильний дизайн і презентабельний зовнішній вигляд;
 • простоту налаштувань і легкість в управлінні;
 • відсутність інструментарію для виконання монтажу обладнання;
 • моментальність реагування;
 • виключення «помилкових» спрацьовувань.

Датчики з легкістю можуть виявити протікання води. Ці пристрої після виявлення найменших протікань моментально реагують тривожним сигнальним повідомленням. Такі датчики поміщають в тому місці, де ймовірність виникнення потопу – висока. Це можуть бути місця під бойлером, посудомийною машиною, у ванній на підлозі тощо. При цьому установка проводиться в найкоротші терміни, без використання кріпильних елементів або додаткового інструментарію.

Захист від потопу

Які технічні особливості датчиків захисту від потопу?

Такі датчики моментально, протягом декількох секунд, сповіщають вас в разі наявності підтоплення, але в разі висихання такої області скасують тривожний сигнал. До особливостей подібної системи захисту від потопу відносять:

 • водонепроникність;
 • своєчасність виявлення повені або слідів підтоплення;
 • наявність корпусної основи, захищеної від злому;
 • можливість проведення періодичної настройки і тестування;
 • тривалий термін роботи батареї (до п'яти років);
 • можливість дистанційної перевірки якості з'єднання і зони виявлення.

Датчики захисту від потопу мають компактні розміри і невелику вагу, крім того, вони функціонують в широкому діапазоні позитивних температур. Мають високу ступінь захисту і захищені від несанкціонованого доступу.

При встановленні датчиків немає необхідності свердлити стіни, вони підійдуть для інтер'єру будь-яких приміщень. Подібні пристрої відносять до енергоефективних приладів, що працюють на відстані до 2 км від Ajax Hub на відкритому повітрі, на поверхах розважальних або бізнес-центрів. Завдяки таким датчикам ви можете не турбуватися про своєчасність виявлення підтоплення – ви гарантовано отримуєте датчик, який повідомить вам про проблеми, пов'язані з витоком води.

Для монтажу і налаштування датчиків захисту від потопу краще звернутися до професіоналів, а саме до співробітників «Кедр ЛТД». Вони допоможуть не тільки в установці устаткування Ajax, але і в налаштуванні, а також будуть здійснювати подальше спостереження за роботою датчиків, встановлених на території різних об'єктів в місті Васильків Київської області.