Компанія Ajax спеціалізується на випуску будь-якого обладнання та датчиків, призначених для своєчасного оповіщення у разі незаконного проникнення чи пограбування. До одних з таких пристроїв відносять сирени, які можуть розміщуватися на вулиці чи вдома, відлякуючи своїм звуком зловмисників і привертаючи увагу сусідів.

Відмінності між домашніми і вуличними сиренами

Сирени Ajax випускаються в двох різних модифікаціях – вуличні і домашні. Основні відмінності цих двох типів сирен полягають в наступних характеристиках:

  1. Домашні сирени розміщуються тільки всередині приміщення.
  2. Домашні сирени мають менше ступенів захисту від таких зовнішніх факторів як: потрапляння пилу, вологи, перепади температур, у порівнянні з вуличними моделями.
  3. Ціна домашніх сирен трохи нижче в порівнянні з вуличними пристроями.
  4. Розміри домашньої сирени в 4 рази менше розмірів вуличних моделей, завдяки чому домашні сирени можна заховати від очей зловмисників в надійному місці.

Принцип спрацьовування домашньої сирени досить простий – у разі тривоги центральна панель сигналізації подає бездротовий сигнал на сирену. А після отримання сигнального повідомлення від централі відбувається спрацьовування сирени, що закінчується в кінцевому підсумку тривожним сигналом. Установка датчика відбувається без особливих зусиль, з використанням спеціальних кріплень. Управління проводиться за допомогою мобільного додатку.

Сирени

Вуличні сирени використовуються для зовнішнього (візуального) і звукового оповіщення в разі тривоги. Вони здатні працювати в широкому температурному діапазоні, навіть в умовах негативних температур. Як і домашні сирени, вуличні моделі датчиків з легкістю монтуються при наявності спеціальних кріпильних елементів. За допомогою спеціальних функцій ви можете відрегулювати час звучання сирени і гучність видаваного сигналу. Домашні та вуличні сирени показують рівень розряду батарей.

Особливості роботи сирен

До переваг функціонування сирен відносять:

  • блискавичну швидкість спрацьовування;
  • мінімізацію помилкових» спрацьовувань;
  • надійність;
  • високий ступінь захисту від зломів.

Домашні та вуличні сирени випускаються в двох кольорах – білому і чорному. Вони мають двосторонній зв'язок з централлю, кріпляться на стіну. Для того щоб ввімкнути сирену, слід з невеликим зусиллям повернути задню панель кріплення сирени проти годинникової стрілки до того моменту, поки вона не буде вільною від кріплень, після чого відкрити панель і натиснути кнопку живлення.

Якщо вуличні сирени працюють і при мінусових температурах, то діапазон роботи домашньої сирени знаходиться в межах позитивних температур. Монтаж вуличних і домашніх сирен проведуть співробітники компанії «Кедр ЛТД», які допоможуть не тільки в установці устаткування Ajax, але і в налаштуванні пристроїв на різних об'єктах в місті Васильків та обласних населених пунктах.