Захист власного майна – завжди актуальне питання. Особливо, коли це стосується того майна, яке на довгий час залишається без нагляду – як дачі в зимовий період. Якщо весною, літом, та восени господар часто навідується до своєї нерухомості, то взимку, як правило, візити стають значно рідшими. І про це добре відомо зловмисникам. Саме тому питання, як зарадити проникненню правопорушників на приватну територію з метою грабунку чи вандалізму потребує ефективного вирішення.

Допомогти впоратись з цією проблемою допоможе охоронна фірма ТОВ «КЕДР ЛТД», яка працює в Василькові і Васильківському районі. Наші фахівці порадять якісну систему відеоспостереження для дачі, яка надійно захищатиме дачне майно та нерухомість за відсутності господаря.

Необхідність встановлення відеоспостереження на дачі

Відеоспостереження на дачі вирішує декілька основних задач:

  • запобігання проникнення на приватну територію та в будинок зловмисників, які, без сумніву, при камерах навряд чи захочуть скоїти злочин. Якщо ж така прикрість сталась, камери сумлінно запишуть всі події і відео допоможе знайти злодіїв;
  • захист від вандалізму – камери зарадять простим хуліганським діям (розбивання вікон, розмальовування парканів, пошкодження майна на подвір’ї);
  • виявлення не добропорядних сусідів (наприклад, сусіди можуть проникнути на територію дачі за відсутності господаря з метою крадіжки урожаю).

До того ж, при виникненні надзвичайної ситуації (наприклад, пожежі), може бути достеменно встановлена її причина.

Отже, користь від відеоспостереження на дачі очевидна, особливо, коли там знаходиться багато цінних речей. Навіть в такому разі вартість системи відео нагляду досить швидко окупиться.

Як вибрати відеоспостереження для дачі

Серед широкого асортименту відеокамер, які пропонує сучасний ринок, важко не розгубитися. Фахівці ТОВ «КЕДР ЛТД» допоможуть розібратися в обладнанні і підберуть найбільш підходяще для конкретного об’єкту. Серед параметрів вибору:

  • цифрові або аналогові моделі;
  • чорно-білий чи кольоровий відеозапис;
  • якість нічної зйомки, освітлення;
  • кут огляду камери;
  • захист зовнішніх камер від вандалів та несприятливих погодних умов;
  • дротові чи бездротові камери.

Вартість системи відеоспостереження буде залежати від обраного обладнання та його технічних характеристик. В будь-якому випадку, збереження майна та нерухомості того варте.

Фірма ТОВ «КЕДР ЛТД» надасть професійну консультацію з усіх питань, допоможе обрати ефективну систему, змонтує обладнання з наданням гарантії якості на свою роботу.