Пультова охорона об'єктів

Пультова охорона об'єктів організовується фахівцями ТОВ «КЕДР ЛТД». Крім того, ми готові надати будь-які інші послуги охорони в Василькові. Співробітники нашої групи компаній нададуть особистий супровід, охорону при перевезенні цінного майна, цілодобову технічну підтримку.

  • система працює 24 години на добу, без перерв і вихідних,
  • швидке реагування,
  • фінансова компенсація (обумовлюється в договорі),
  • технічна підтримка, яка також працює цілодобово,
  • доступна вартість, яка повністю виправдана якістю пропозиції,
  • простота в управлінні і експлуатації,
  • контроль каналу зв'язку і цілісності охоронних шлейфів з широким діапазоном періоду перевірок,
  • автоматичне перемикання на автономне живлення в разі відключення електроенергії,
  • ідентифікація осіб, які мають або знімають об'єкт з сигналізації,
  • охорона вас і вашого майна цілодобово.

ЩО ТАКЕ ПУЛЬТОВА ОХОРОНА

Багато клієнтів, яких став цікавити питання охорони свого приміщення (магазину, павільйону, офісу) вперше - точно так само вперше стикаються з терміном «Пультова охорона». Під терміном «Пультова охорона» люди найчастіше представляють слово "сигналізація", що є трохи грубо і не правильно! На сам справі, це цілий комплекс сил і технічних засобів, що забезпечують охорону об'єктів приватної та державної власності шляхом цілодобового спостереження за станом технічних засобів охорони з можливістю оповіщення клієнта або реагуванням на сигнали тривоги екіпажами мобільних груп.
Іншими словами це охоронна система, що дозволяє цілодобово отримувати оперативні відомості щодо цілісності об'єктів нерухомості, в тому числі: про несанкціоноване проникнення, грабежі, виникненні пожеж та різних технічних аварій. Інша, не менш важлива функція пультової охорони - це швидке реагування на позаштатну ситуацію після надходження сигналу тривоги на пульт охорони!

ЯК ПРАЦЮЄ ПУЛЬТОВА ОХОРОНА

Припустимо, у нас є об'єкт.
Комплектуємо його датчиками. Площа і тип приміщення, безпосередньо впливають на те, скільки і яке обладнання буде стояти на об'єкті. А це можуть бути датчики на відкривання дверей, вікон, датчики розбиття скла, датчики руху, зовнішні або внутрішні, з імунітетом на домашніх тварин або без, ну і т.п.

Від того ларьок це, або це офісна будівля з купою кабінетів загальною площею, десь, пару квадратних кілометрів (причому кожен кабінет повинен окремо братися під охорону і здаватися), буде залежати ціна обладнання.

Сигнали з усіх датчиків надходять на прилад приймально-контрольний. Причому, рекомендую спочатку визначитися з фірмою, яка буде Вас охороняти, а потім вже визначатися з обладнанням.

Може вийти ситуація, що продешевив один раз на апаратурі (вибрали найдешевшу), ви потім не зможете охоронятися у вибраній вами організації, так як, ну не підтримує їхній пульт даний тип обладнання. Тип приладу - ППК - визначається характером завдань, які цього приладу доведеться виконувати і сумісністю з пультом обраної вами компанії.

Прийнявши сигнал тривоги від датчиків, ППК формує пакет (інформацію певного виду) і передає по каналу зв'язку на пульт централізованого спостереження.

Канали зв'язку можуть бути різними. Який канал зв'язку буде використаний при проектуванні системи сигналізації залежить від багатьох факторів. Це і пріоритети самої компанії і тип обладнання яке вона використовує, ну, і від типу місцевості теж може залежати!

На пульт надходять всі види повідомлень від обладнання на об'єктах, що охороняються. Це і сигнали взяття / зняття з охорони і тривоги і помилкові спрацювання обладнання. Сповіщення надходять на комп'ютер і за допомогою певного програмного забезпечення перетворюються в понятний вид. Виходячи з отриманої інформації оператор пульта, відповідно до інструкції, приймає рішення: посилати машину чи ні, яку машину відправити на об'єкт, викликати чи підмогу.

Пульт представляє з себе комп'ютер зі спеціальним програмним забезпеченням та підключеними до нього всілякими GSM модемами, мультиплексорами та іншим обладнанням. Потрібен він для збору, аналізу та зберігання інформації, що надходить з усіх об'єктів, систематизування і відображення цієї інформації операторам пульта. Оператори, в свою чергу, передають сигнали тривоги екіпажам ГМР (група мобільного реагування) і координують їх дії. Цілью ГМР є: оперативне прибуття на об'єкт по сигналу «тривога» і затримання правопорушника.

Ми надаємо повний комплекс супутніх послуг

Пультова охорона дає об'єкту надійну цілодобову захист. Ми надаємо повний комплекс супутніх послуг. У охоронній фірмі «КЕДР ЛТД» є всі необхідні ліцензії, співробітники групи компаній пройшли відповідну підготовку. Зв'яжіться з нашими фахівцями по телефону, щоб отримати детальну консультацію про методи пультової охорони.

+38 (067) 685-12-34