Цілком природнім є бажання людини захистити себе та своє майно. Оскільки в сучасному світі випадки пограбувань житлових будинків, магазинів та інших споруд тільки частішають, потрібно попіклуватися про надійну систему охорони. Охоронна фірма «КЕДР ЛТД», яка працює в Васильківському районі Київської області, допоможе вирішити це питання та надасть якісні охоронні послуги.

Необхідність встановлення відеоспостереження для дому

Відеоспостереження у Василькові – ефективна частина охоронної системи власності. Основне призначення відеоспостереження – вести цілодобовий контроль об’єкту, слідкувати за подіями навколо нього і фіксувати людей, які знаходяться довкола.

Вирішуючи питання, чи потрібно встановлювати відеоспостереження на будинку, власник має оцінити такі переваги системи:

 • Візуальний контроль.

Система цілодобово фіксує всі події, які відбуваються в полі зору камери знадвору та всередині дому.

 • Безпека будинку.

В багатьох випадках камери відлякують злочинців, бо завдяки ним злочин буде повністю зафіксовано і шанси розкрити його значно підвищуються.

 • Контроль персоналу.

Наявність камер допоможе слідкувати за роботою домашнього персоналу та контролювати його дисципліну.

 • Захист від вандалізму.

Оскільки камери надійно фіксують все навколо, вони можуть заподіяти дрібному хуліганству, наприклад, розмальовуванню парканів, крадіжці поштової скриньки тощо.

 • Доказ у суді.

Якщо злочин все ж таки був здійснений, а система відеоспостереження була встановлена згідно офіційних правил ліцензійною фірмою (якою є «КЕДР»), то відео, відзняте камерами, може бути використане як доказ у суді.

Система відеоспостереження не затримає зловмисника, але завдяки їй злочин розкриється скоріше, або взагалі не здійсниться.
Існує два основних типи систем відеоспостереження, які розрізняються залежно від того, яким чином передається сигнал:

 • Відеоспостереження аналогове.

Камери з’єднані з відеореєстратором коаксіальним кабелем або витою парою через передавачі сигналу. Перетворювачі камер передають сигнал на реєстратор по аналоговим лініям. Сам реєстратор теж має перетворювач, за допомогою якого цифрує сигнал. Потім відео аналізується і зберігається на цифровий носій спеціальним програмним забезпеченням. Безперервна передача сигналу відбувається по таким стандартам: HD-CVI, AHD, HD-TVI, CVBS. Відео з реєстраторів можна архівувати і потім переглядати, або переглядати онлайн. Система частіше використовується всередині будинку.

 • Відеоспостереження мережеве (IP спостереження).

Різниця від аналогової системи – IP-камери здатні самостійно підключитися до локальної або глобальної мережі. Цифрові пакети за допомогою інтернет протоколів передаються на IP-реєстратори. Мережеве відеоспостереження може мати такі смарт-функції: розпізнавання обличь, номерних знаків авто, ведення підрахунку відвідувачів. Система, як правило, використовується назовні.

Можливо встановлення гібридної системи відеоспостереження для дому, яка поєднує переваги кожної з систем.

Як вибрати відеоспостереження для дому

Для того, щоб обрати підходящу систему відеоспостереження, варто врахувати:

 • треба чи ні маскувати камери;
 • умови знаходження камер;
 • площа покриття камер;
 • чи потрібен аудіо запис;
 • відео якої чіткості потрібно отримати.

 

Спеціалісти охоронної фірми «КЕДР» вичерпно проконсультують, допоможуть підібрати необхідну систему відеоспостереження, якісно змонтують її та візьмуть на себе її обслуговування. Фірма має всі необхідні ліцензії та дозволи на подібну роботу.