Пожежа – це стихійне лихо, наслідки якого можуть бути дуже руйнівні, в зв'язку з чим в будь-якому будинку слід заздалегідь подбати про монтаж різних датчиків, які захистять від пожежі. Як правило, подібні пристрої негайно реагують на підвищення температури або появу димової завіси, інформуючи людей про виникнення пожежі.

Характеристики датчиків Ajax

Один з напрямків діяльності компанії Ajax пов'язаний з виробництвом датчиків захисту від пожежі. Такі елементи вкрай важливі для розміщення в будь-якому будинку, оскільки дозволяють захистити не тільки матеріальні цінності, а й врятувати життя людей.

Великою популярністю користуються датчики детектування диму Ajax. Виявлення димової завіси проводиться з використанням інфрачервоного випромінювача і приймача, які поміщені в димову камеру. У разі потрапляння диму в камеру фотоприймач бачить зміни інфрачервоного променю. При заповненні всього обсягу камери димом зміни променю стають істотними, а датчик реагує відправленням сигнального повідомлення на центральний блок, з одночасним ввімкненням сирени.

До особливостей подібних датчиків відносять:

  • можливість детектування задимлення і підвищення температури (в останньому випадку – при відсутності диму);
  • легкість встановлення і обслуговування;
  • безперебійність роботи без заміни батареї протягом трьох років;
  • своєчасне інформування про необхідність очищення датчика (у разі потрапляння пилових частинок);
  • простоту управління.

Ці компактні пристрої здатні функціонувати в широкому діапазоні температур, їх встановлюють на стелях в приміщеннях будь-якого типу.

Захист від пожежі

Датчики захисту від пожежі реагують в тому числі на критично небезпечний рівень чадного газу в приміщенні, своєчасно інформуючи звуковим повідомленням – появою сирени. Датчики можуть бути встановлені в магазинах, торгівельно-розважальних центрах, приватних будинках, офісах і шкільних установах. Вони здатні функціонувати в автономному режимі, з використанням приймачів, а також з Ajax Hub. Установка датчиків може проводитися без розбирання корпусної основи, із застосуванням кріпильних елементів. Для управління їх роботою використовують спеціальний мобільний додаток.

Переваги датчиків захисту від пожежі

До переважних особливостей датчиків виявлення пожежі Ajax відносять:

  • практичність;
  • надійність;
  • універсальність;
  • тривалий термін експлуатації.

Датчики мають високу ступінь захисту від розкриття корпусу. Ajax представляє сучасне обладнання, яке функціонує в цілодобовому режимі і швидко відправляє повідомлення про виникнення диму і коливання температурних показників. Навіть якщо під час пожежі немає диму, то датчик відреагує на найменший стрибок температури.

Такі датчики встановлюються легко і просто – достатньо лише скористатися кількома кріпленнями. До функціонування датчик готовий з коробки, оскільки батарея встановлена ​​спочатку. Незважаючи на легкість установки краще довірити монтаж та налагодження пристроїв професіоналам таким як співробітникам «Кедр ЛТД». Вони зможуть встановити обладнання Ajax, з подальшою настройкою на території різних об'єктів в місті Васильків Київської області.