Фізична охорона

Фізична охорона в Василькові та області надається ТОВ «КЕДР ЛТД». Приватна охоронна фірма «КЕДР ЛТД» зробить все можливе для захисту вашого майна, сім'ї, персоналу та житла.

Різноманітні технічні засоби не можуть повністю захистити будівлю від зловмисників. Охоронці аналізують всі виникаючі загрози і миттєво реагують на них. Сама присутність в приміщенні людей, до того ж в уніформі служби безпеки, у багатьох недоброзичливців відбиває мотивацію здійснювати протиправні вчинки.

Вам потрібні послуги фізичної охорони, якщо:

  • ви хочете мінімізувати (запобігти) можливі протиправні дії щодо вашого майна;
  • вам потрібно збройний супровід вантажів;
  • необхідна організація контрольно-пропускного пункту;
  • потрібне забезпечення безпеки об'єктів, територій і окремих приміщень;
  • плануєте організувати спортивне, розважальне чи інший захід, що має на увазі присутність значної кількості учасників;
  • приїжджає гість, що вимагає особливої ​​уваги і забезпечення відповідного рівня безпеки;
  • потрібен захист матеріальних носіїв інформації, до тому числі документів, що містять відомості, що становлять державну та комерційну таємницю.
Фізична охорона об'єктів в Василькові від охоронної фірми «КЕДР ЛТД», що поєднується з комплексом технічних засобів - найкраща гарантія безпеки. Фахівці компанії організовують цілодобову охорону ввіреній території. Охоронці здатні завчасно виявити виникаючі загрози і негайно відреагувати на небезпеку. У критичній ситуації наші співробітники оперативно прибудуть на місце в будь-який час дня і ночі.

Наші фахівці пройшли необхідну підготовку, володіють необхідними професійними навичками, а також усіма відповідними ліцензіями для виконання обов'язків. Багато з них служили в правоохоронних органах і спецпідрозділах, мають дозвіл на носіння зброї та спецзасобів.

Гарантуємо конфіденційність, пунктуальність і уважний підхід до кожного клієнта.

+38 (067) 407-86-33