У будь-яких приміщеннях особливу увагу слід приділяти тим чи іншим засобам захисту і охорони. Ajax – це компанія нового покоління, яка виробляє високоякісне сучасне обладнання і різноманітні охоронні датчики. За допомогою таких пристроїв стає можливим створити чутливу систему захисту приміщень та будівель будь-якого типу.

Які існують датчики Ajax: різновиди та функціональне призначення

В системі Ajax розрізняють три основні різновиди датчиків:

  1. Датчики пожежної безпеки, серед яких виділяють два основних датчика, що спрацьовують при виникненні димової завіси і у випадку горіння газу.
  2. Датчики вторгнення. Так, виділяють п'ять датчиків, основне функціональне призначення яких відрізняється між собою.
  3. Датчик протікання рідини – реагує на перелив води з умивальників або душових кабін.

 

Будь-які датчики Ajax зручні і легкі в обслуговуванні. Бездротові охоронні елементи застосовують при своєму функціонуванні датчики різного призначення. До складу таких датчиків входять датчики руху, відкриття, комбіновані чутливі елементи, димові детектори, звукові оповіщення.
Датчики своєчасно здатні визначити загрозу – вторгнення, наявність сторонніх людей в приміщеннях, розбиття вікон. Особливу популярність мають датчики руху, чутливість їх має три ступеня. Такий датчик чітко реагує на рух людей, з повним ігноруванням перешкод радіохвиль, протягів і системи кондиціонування, а також пересування домашніх вихованців. Датчики руху часто закріплюють на рівній поверхні. Для того, щоб полегшити прикріплення датчиків до поверхні в комплект входять шурупи і дюбелі.

Переваги охоронної системи Ajax

Для охорони приміщень використовують датчики стану дверей і вікон, розміщені в спеціальному пластиковому корпусі.

Охоронні системи завжди створюються індивідуально. Все обладнання підбирається для вас так, щоб вирішити поставлену вами завдання максимально ефективно. Якщо ви збираєтеся встановлювати тривожну кнопку у себе на об'єкті, ми готові надати кваліфіковану допомогу в підборі обладнання та виконанні монтажних робіт. Зателефонуйте нам і фахівці компанії "КЕДР ЛТД" безкоштовно проконсультують вас, а в разі потреби приїдуть в будь-який зручний для вас час

+380676851234

Система безпеки Ajax має ряд переважних особливостей, серед яких виділяють наступні:

  1. Легкість установки і простота обслуговування. Датчики з легкістю можливо встановити, використовуючи інструкцію, що додається до цих елементів.
  2. Відсутність проводів, за винятком кабелю живлення і кабелю сіті. Це полегшує пересування людей з того чи іншого приміщення.
  3. Наявність спеціального мобільного додатку, за допомогою якого стає можливим керувати системою на відстані.
  4. Наявність шифрування сигнального повідомлення, що оберігає систему від навмисного злому хакерами.
  5. Двоканальна взаємодія датчиків - якщо «виходить з ладу» один датчик, то інший датчик починає за нього працювати.

Подібні датчики і система захисту є бездоганним варіантом захисту приміщень у співвідношенні ціна-якість. Охоронні датчики являють собою високоточні сучасні пристрої, які прослужать вам тривалий час. Подібні датчики стануть невід'ємним елементом інтер'єру.

Співробітники компанії «Кедр ЛТД» встановлять в найкоротші терміни обладнання Ajax, а також проведуть його налаштування в місті Васильків та Васильківській області, використовуючи сучасні методики.