Жоден об’єкт, починаючи з офісного приміщення і закінчуючи приватним будинком, не може обійтись без надійної і якісної системи відеоспостереження. Монтаж відеоспостереження відбувається на основі проекту та технічного завдання, які повинні врахувати ряд факторів, в тому числі такі, як: площа прилеглої території, конструктивні особливості об’єкту та інші.

Монтаж системи відеоспостереження – один з відповідальних етапів робіт із забезпечення захисту об’єкту. Основні складові монтажу відеоспостереження:

  1. Прокладка кабельних трас (для систем дротового різновиду).
  2. Монтаж відеокамер.
  3. Поєднання з інженерними комунікаціями будинку: охоронно-пожарною сигналізацією, системами контролю доступу.
  4. Роботи пуско-налагоджувального типу, з налаштуванням програмного забезпечення.
  5. Підготовка необхідної документації.
  6. Здача робіт Замовнику. Проведення навчання співробітників користуванню системою відеоспостереження.

 

 

Монтаж системи відеоспостереження у Василькові

Здійснюється після виконання проектних робіт та узгодження деталей: необхідна кількість відеокамер, пристроїв для зчитування інформації, пристроїв відеоспостереження тощо. Ретельно здійснений монтаж відеоспостереження – гарант вашої безпеки. Важливо підійти з відповідальністю до монтажу системи, аби забезпечити не тільки якісний сигнал, але й максимальну ступінь покриття відеокамер, контролюючи кожен «куточок» прилеглої території. ТОВ Охоронна Фірма Кедр швидко встановить систему відеоспостереження на будь-якому об’єкті з послідуючим контролем за її роботою у майбутньому.

На першому етапі складається проект монтажу відеоспостереження, проводиться розрахування кошторису майбутніх робіт. Для монтажу того чи іншого обладнання обирають відповідні елементи, прилади та програмне забезпечення:

  • відеореєстратори;
  • IP-відеосервери;
  • IP-камери;
  • системи відеоаналітики;
  • програмні модулі.

Будь-яке приміщення потребує встановлення системи відеоспостереження, починаючи від приватного будинку та закінчуючи офісом. У випадку встановлення системи відеоспостереження слід обирати якісне обладнання та прилади, в тому числі і відеокамери. Саме від відеокамер залежить якість передачі зображення та стабільність спостереження за будинком чи прилеглою територією.

Встановлення відеоспостереження полягає у послідовних етапах монтажу камер, реєстратора (чи відеосерверного пристрою), приладів для передачі сигналу. Відеореєстратор є центральним ланцюгом всієї системи. В простому вигляді він являє собою відеомагнітофон з приєднаними до нього камерами, датчиками тощо.

Всі дані записуються на диск з певним об’ємом. Серед відеокамер, що входять до складу спостереження, розрізняють камери аналогового та цифрового типу. Блок живлення забезпечує електрикою всю відеосистему. Вибір того чи іншого блоку живлення залежить від встановленої системи відеоспостереження.

Необхідність якісного відеоспостереження

Для кріплення тих чи інших елементів відеоспостереження використовують спеціальні кожухи чи кронштейни. Існує велика кількість таких елементів, в тому числі, наприклад, моделі з козирками для захисту об’єктива камери від дії негативних зовнішніх факторів середовища. Для підключення камери до відеореєстратора використовують кабелі. Монтаж відеоспостереження повинен відповідати усім пунктам технічного завдання, а саме технічним характеристикам обладнання, призначенню системи та ряду інших.