Обслуговування будь-якої системи, в тому числі і системи відеоспостереження – один з невід’ємних і необхідних етапів при роботі з таким обладнанням. Для того аби обладнання працювало без збоїв і час від часу не ламались окремі складові частини й пристрої, треба проводити регулярне технічне обслуговування. В техобслуговуванні передбачається виконання ремонтних робіт, профілактики, робіт з попередження обриву кабелю.

Які фактори впливають на вартість обслуговування відеоспостереження?

Вартість обслуговування відеоспостереження залежить від ряду факторів. Співробітник сервісного центру після виїзду на об’єкт проводить діагностування обладнання, підраховує обсяг виконуваних робіт, після чого складається договір та ретельний кошторис.

Різновиди обслуговування

Існує гарантійне та профілактичне обслуговування. Гарантійне обслуговування – так званий «бонус», який надається після установки системи. На стадії гарантії можна на безкоштовній основі відремонтувати окремі складові, прилади, обладнання, що входить в систему відеоспостереження. В комплекс робіт з профілактичного обслуговування входять роботи з огляду окремих пристроїв системи. Такі регулярні обстеження стану системи дозволять запобігти «виходу зі строю» відеообладнання.

В технічне обслуговування входять такі складові, як: проведення навчання, консультацій та технічної допомоги. Від якості проведеного технічного обслуговування залежить якість роботи всього обладнання. В регламент щомісячного обслуговування відеоспостереження входять такі роботи, як: зовнішній огляд пристроїв та обладнання, а також оцінювання зовнішнього вигляду камер.

На вартість проведеного обслуговування впливають такі фактори, як:

 • різновид системи;
 • об’єм проведених робіт;
 • складність робіт;
 • кількість встановлених камер.
Кожні шість місяців проводяться тестові роботи експлуатації всієї системи. Якщо один з елементів системи виходить зі строю раніше запланованого ТО, проводять термінове або екстрене обслуговування. Така необхідність може виникнути через погодні умови, закінчення терміну придатності окремих елементів, наприклад, відеокамер чи відеореєстратора. З часом обладнання може виходити зі строю через старіння окремих елементів, тому своєчасно проведене обслуговування – це можливість подовжити «життя» вашому обладнанню.

При профілактичних оглядах проводиться:

 • ретельна перевірка цілісності проводів;
 • чистка об’єктивів відеокамер;
 • перевірка програмного забезпечення;
 • перевірка необхідності заміни окремих елементів.
 • перевірка надійності кріплення камери;
 • усунення (при необхідності) забруднення корпусу, а також механічного забруднення корпусної основи;
 • контроль за охоплюваною площею камерами спостереження;
 • перевірка наявності так званих «мертвих зон».

Таким чином, технічне обслуговування – складний комплекс робіт, головне функціональне призначення яких полягає у підтримці усього обладнання і системи відеоспостереження у робочому стані. Періодичне обслуговування дозволить запобігти суттєвим проблемам в майбутньому. Технічне обслуговування системи відеоспостереження у Василькові треба довіряти спеціалістам з досвідом роботи у даній сфері. Спеціалісти ТОВ Охоронної фірми КЕДР ЛТД проведуть роботи по обслуговуванню відеоспостереження на якісному рівні, з гарантією якості і за невисоку ціну!