Довгий час датчики руху використовувались на підприємствах як спеціалізовані пристрої для запобігання проникнення шахраїв. На сьогоднішній день популярними є датчики руху для освітлення, які використовуються не тільки в загородних будинках, але й і в офісах, на території комерційних та промислових підприємств. Датчики руху – зручні прилади, які відрізняються неперевершеними функціональними особливостями.

Переваги датчиків руху й особливості їх використання

Датчики руху – пристрої, на 100% безпечні для навколишнього середовища та людей, які знаходяться в безпосередній близькості від них. Доведено, що вони не виділяють в атмосферу шкідливих речовин, тому є екологічно безпечними. Монтаж датчиків в Києві не є важкою процедурою. Є велика кількість різноманітних сенсорів, але найбільш популярними є мікрохвильові та фотоелементи. Робота мікрохвильових датчиків заснована на контролі за кількістю мікрохвиль у середовищі, а фотоелементи реагують на світлові промені.

Розрізняють датчики руху для освітлення за декількома критеріями, в тому числі за такими як:

  • місце використання (для вулиці чи приміщення);
  • тип ламп, з якими використовується пристрій (світлодіодні, галогенні тощо);
  • чутливість;
  • затримка часу.

Зараз датчики руху представлені в широкому асортименті моделей та варіантів, серед яких ви безперечно зможете знайти придатний пристрій. Вуличні датчики руху відповідають за контроль освітлення вулиці, а якщо їх використовувати з зовнішніми камерами відеоспостереження, то можна виконати в один час дві задачі, а саме досягти економії електроенергії та захистити територію. Пристрої з зовнішньою установкою повинні мати захист від попадання дощу та пилу, крім того, датчики повинні працювати в широкому діапазоні температурних значень.

Встановлення датчиків руху у Василькові

Якщо приміщення є сухими, то нема потрібності в підвищеному рівні пиле- й вологозахисту. При цьому є основні три способи монтажу датчиків:

  • на стелю;
  • настінний;
  • в цоколь.

Датчики руху відносять до надійних сучасних пристроїв, що реагують на рух людей в зоні виявлення. Часто використовують датчик інфрачервоної природи, що реагує на появу людей та їх переміщення на території об’єкту. Датчики з високим ступенем ефективності здатні захистити ваш дім від грабіжників. Датчики миттєво спрацюють, як тільки «незваний гість» з’явиться в зоні, яка охороняється. Ці пристрої однаково ефективно працюють як в приміщеннях, так і на вулиці. В першу чергу датчики є ефективними пристроями, що дозволяють значно економити електричні ресурси.

При роботі датчиків слід регулювати рівень чутливості – так, у випадку налаштування максимальної чутливості прилад має можливість реагувати на навіть невеликі рухи, тому це часто викликає помилкове включення. В такому випадку чутливість треба зменшувати. Монтаж датчиків у Василькові слід довіряти спеціалістам у цій області, однак цей процес не є складним. Датчики приєднуються до лампи за схематичним зображенням як стандартний вимикач. Встановлення датчиків руху жителям Василькова та найближчих населених пунктів треба довірити спеціалістам ТОВ Охоронної фірми «Кедр ЛТД». Роботи зі встановлення датчиків руху будуть проведені на високому професійному рівні, з гарантією якості.