Гарант безпеки на будь-якому підприємстві чи об’єкті – це організація надійного та якісного відеоспостереження. Основними етапами в умовах монтажу системи відеоспостереження є такі, як: встановлення камер, реєстратора чи відеосерверного пристрою, моніторів, джерел живлення тощо.

Відеореєстратор у системі відеоспостереження

Одним з сучасних та надійних пристроїв є відеореєстратори, які на сьогоднішній день набули популярності та використовуються як в приватних будинках, так і на території промислових підприємств. З кожним роком попит на відеореєстратори неодмінно зростає. Крім того, відеореєстратор в автомобілях розміщують більшість власників транспортних засобів. Відеореєстратор є тим спеціальним пристроєм, завдяки якому можна фіксувати пересування людей чи транспорту навколо вашого авто.

Відеореєстратор являє собою унікальний сучасний пристрій для запису відео з камер спостереження чи з якихось інших джерел сигналу. Є ряд підходів до запису зображення з відеокамер – DRV, NVR, або ПК. DVR – цифровий відеореєстратор, який використовується для запису на цифрові носії інформації. NVR – мережевий відеореєстратор, який працює з мережевими IP-камерами. HDVR – гібридний цифровий реєстратор, цей пристрій забезпечує одночасне підключення до пристрою як аналогових камер, так і камер IP-типу.

Типи відеореєстраторів для вашого будинку

Зараз існує велика кількість різних моделей відеореєстраторів в системі відеоспостереження, але в основному виділяють три основні типи реєстраторів:

  • аналогового типу;
  • гібридні;
  • IP-відеореєстратори.

Аналоговий реєстратор – прилад, який зчитує зображення з камер аналогового типу з використанням коаксіального кабелю. Аналогові реєстратори здатні проводити обробку сигналу з IP-камер, тоді їх треба називати гібридними пристроями. Підключення аналогових реєстраторів до камер проводиться через окремий роз’єм. В залежності від кількості каналів, що підтримуються аналоговими реєстраторами пристрої бувають 4-, 8-, 16-, 24-, 32- канальними.

Якщо 4-канальні відеореєстратори знаходять своє застосування у маленьких офісних приміщеннях, то 32-канальні навпаки використовуються на території підприємств чи великих котеджів та будинків. Аналогові відеореєстратори мають такі переваги перед IP-камерами:

  • вигідна ціна;
  • сумісність з різними форматами та марками відеокамер;
  • можливість підключення реєстратора до встановлених систем відеоспостереження;
  • легкість підключення та подальшого використання;
  • відсутність затримання сигналу при трансляції.

Відеореєстратори відіграють особливу роль у системі відеоспостереження. Як правило, реєстратори мають зручну систему налаштувань, завдяки чому стає можливим задавати період функціонування пристрою. Ви можете придбати реєстратор багатоканального різновиду з можливістю підключення до нього великої кількості камер, завдяки чому стає можливим проводить записи з різних місць. Ви зможете стежити за усім, що відбувається навколо, з одного екрана-монітора.

Підключення реєстраторів не є великою складністю, але при його підключенні треба керуватись порадами спеціалістів.

ТОВ Охоронна фірма «Кедр» допоможе у вирішенні будь-яких проблем, в тому числі у встановленні і підключенні відеореєстратора у місті Васильків, як складового елемента системи відеоспостереження.