Камери відеоспостереження, встановлені в тих чи інших громадських місцях, дозволяють вирішити безліч питань, пов’язаних з безпечним перебуванням чи працею людей. Сама присутність камер здатна стримувати левову частку зловмисників, котрі не хочуть, щоб їх дії були записані на відео. Заклади громадського харчування – одні х місць, де відеокамери дуже потрібні, адже велика кількість людей, персоналу і обігу грошей здатні створювати безліч конфліктів. Встановлення відеоспостереження в ресторані та кафе – ефективна міра для безпеки закладу. Якісне та надійне відеообладнання для ресторанів та кафе міста Васильків та навколишніх населених пунктів (Барахти, Безп’ятне, Березанщина, Борисів, Борова, Бугаївка, Васильків, В. Бугаївка, В. Мотовилівка, В. Солтанівка, Гвоздов, Глеваха, Данилівка, Деревянки, Залізне, Здорівка, Зелений Бір, Зозулі, Іванковичі, Калинівка, Кобці, Кодаки, Крушинка, Крячки, Кулібаба, Мархалівка, Митниці, Путрівка, Хлепча, Червоне) гарантує КЕДР-ЛТД.

Чому варто встановити відеоспостереження в ресторані та кафе

Ресторан, кафе та інші заклади громадського харчування є місцями з великим потоком людей та обігом певних сум грошей. Отже, такі заклади є певною зоною ризику як для співробітників, так і для відвідувачів. Організація безпечних умов праці та перебування клієнтів у ресторані чи кафе є однією з головних задач керівництва подібних закладів. Встановлення системи відеоспостереження в таких установах дозволяє вирішити питання охорони та ряд інших проблем.

А саме:

 • контроль конфліктних чи позаштатних ситуацій з агресивними чи невдоволеними клієнтами та оперативне реагування на них;
 • контроль порчі майна закладу клієнтом чи співробітником;
 • нагляд за співробітниками (перебування на робочому місці, вміння спілкуватися з клієнтами, якість виконання службових обов’язків);
 • виявлення недобросовісних співробітників, котрі якимось чином намагаються привласнити собі частину прибутку і тим самим наносять збитки закладу;
 • аналіз відвідування ресторану в той чи інший час та, в зв’язку з цим, оптимізація роботи персоналу.

Камери спостереження також мають хороший психологічний ефект: працівники, знаючи про наявність відеокамер, працюють значно відповідальніше, а клієнти поводять себе більш чемно. До того ж вірогідність, що людина обере заклад з відеоспостереженням значно більша, адже кожен дбає про власну безпеку.

Як обрати систему відеоспостереження для ресторану чи кафе

Для того, щоб правильно обрати систему відео нагляду для ресторану, потрібно враховувати його технічні особливості. Співробітники Охоронної фірми ТОВ «КЕДР ЛТД», після вивчення установи, дадуть точні рекомендації щодо підходящої системи спостереження та нададуть вичерпні відповіді по всім питанням. Фірма працює в Василькові та Васильківському районі (Борова, Борисів, Кобці, Путрівка, Крушинка та інші).

Є деякі загальні рекомендації щодо того, де необхідно розміщувати відеокамери в ресторані і кафе:

 • входи і виходи в приміщення закладів;
 • кухня (для контролю якості приготування страв, зберігання продуктів та запобігання крадіжок харчів);
 • каса та касова зона (для запобігання злочинних нападів на касира);
 • зали закладів (тут рекомендовано поставити камери, які пишуть не тільки відео, а ще й звук);
 • барна стійка (для контролю роботи бармена).

Фахівці ТОВ «КЕДР ЛТД» порадять найефективнішу систему відео нагляду для ресторану, визначать кількість та тип необхідного обладнання, оптимальні місця для розміщення камер, проведуть якісні роботи з монтажу.

Типи систем відеоспостереження для ресторану і кафе

Системи відеоспостереження окупаються вже в перший місяць роботи. Найчастіше для ресторанів та кафе обирають:

 • ІР спостереження – це цифрова система, яка складається з відеокамер, що працюють в локальній мережі. Відеозаписи, зроблені такими камерами, зберігаються на окремому сервері і можуть бути переглянуті в будь-який момент;
 • аналогове спостереження – система, яка включає камери та блоки живлення до них, реєстратори відео, монітори. Відеозаписи зберігаються на жорсткому диску впродовж півроку.

Кожна з цих систем є надійною та ефективно виконує функції з забезпечення порядку та організації безпеки ресторанів і кафе.