Відеоспостереження відіграє важливу роль в сфері забезпечення захисту майна від крадіжок. Встановлені відеокамери спроможні відлякувати зловмисників, а відеозапис можна використовувати в суді як доказ. Ще одна корисна її функція – спостереження за працівниками. Встановлення відеоспостереження в офісі допомагає керівникам підприємств контролювати персонал та слідкувати за якістю роботи. Впевнено звертайтесь до компанії КЕДР-ЛТД, якщо ваш офіс розташовано у таких населених пунктах Васильківського району: Барахти, Безп’ятне, Березанщина, Борисів, Борова, Бугаївка, Васильків, В. Бугаївка, В. Мотовилівка, В. Солтанівка, Гвоздов, Глеваха, Данилівка, Деревянки, Залізне, Здорівка, Зелений Бір, Зозулі, Іванковичі, Калинівка, Кобці, Кодаки, Крушинка, Крячки, Кулібаба, Мархалівка, Митниці, Путрівка, Хлепча, Червоне.

Необхідність встановлення відеоспостереження в офісі

Система відеоспостереження для офісу – це технічний комплекс, який включає обладнання та комунікації, за допомогою яких відстежуються події, які відбуваються безпосередньо в офісах та місцях загального користування.

Законність відео нагляду за працівниками

Насамперед, потрібно розуміти, що спостереження за працівниками за допомоги відеокамер має здійснюватися за умови дотримання деяких правил:

 • працівники повинні бути попереджені про наявність камер;
 • працівники мають надати письмову згоду на відео зйомку;
 • для встановлення камер потрібно підібрати правильні місця, щоб не було порушень прав працівників;
 • в місцях загального користування повинні бути встановлені попереджувальні знаки про відеозапис.

Оскільки таємна зйомка може проводитися лише правоохоронними органами з дозволу суду, дотримання цих правил убезпечить керівників від небажаних наслідків з боку персоналу, який може поскаржитись на спостереження.

Як обрати систему відеоспостереження для офісу

Керівник, який вирішив встановити систему спостереження в своїй фірмі, може розгубитися від переліку асортименту обладнання. Спеціалісти охоронної фірми ТОВ «КЕДР ЛТД» нададуть якісну консультацію по кожному питанню, а також проведуть роботи з встановлення обраної системи. Фірма працює в Василькові та Васильківському районі (Глеваха, Калинівка, Безп’ятне, Митниця, Зозулі, Березенщина, Кулібаба та інші) і пропонує лише надійне та високоякісне обладнання для систем відеоспостереження.

Відеоспостереження спроможне вплинути на продуктивність фірми в цілому, тому що з його допомогою можна:

 • контролювати наявність працівників на робочих місцях (коли прийшли на роботу, чи вчасно повертаються з обіду, скільки разів виходять на перекури тощо);
 • контролювати, чи займаються працівники на робочому місці робочими справами;
 • запобігти некоректному та недбалому використанню робочої техніки та обладнання;
 • запобігти дрібним крадіжкам, які можуть здійснювати працівники (папір, олівці, ручки тощо).

До того ж, у разі відеоспостереження зафіксує спробу пограбування офісного приміщення, якщо таке відбудеться, або спрацює як запобіжний засіб проти злочину.

Крім того, камери відеоспостереження мають певний психологічний вплив на персонал, тому працівники, знаючи про наявність камер, можуть працювати краще і відповідальніше.

На вибір потрібної системи будуть впливати:

 • кількість працівників та розмір офісного приміщення;
 • розташування камер в приміщеннях (обрання правильних місць допоможе зекономити на зайвому устаткуванні і при цьому забезпечить належну безпеку);
 • з якою метою встановлюються камери (контроль працівників, фіксування можливого зламу, підпалу чи інших злочинних дій).

Найчастіше обирається варіант, який включає купольні ІР камери з широким кутом огляду та ІР відео реєстратори. Окрім того, якщо офіс закритого типу, варто встановити також домофон.

Переваги відеоспостереження в офісі

Отже, камери в офісі надають такі переваги:

 • контроль якості праці співробітників;
 • мотивування працівників на кращу роботу;
 • спостереження за акуратним використанням офісної техніки;
 • збереження майна фірми і особистих речей працівників;
 • пропускний режим в офіси закритого типу.

Окрім того, замовник має швидке сповіщення про перебіг подій в офісі та легкий доступ до відзнятих відео матеріалів.