Необхідність у встановленні системи відеоспостереження в магазині не викликає сумнівів. Відеоспостереження відносять до одного з надійних та ефективних способів захисту будь-якої торгівельної точки від злодіїв та шахрайства. Зараз відеокамери можна побачити не тільки у великих супермаркетах та торгівельно-розважальних центрах, але і в невеличких крамницях. Співробітники охоронної фірми «Кедр ЛТД» турбуються про вашу безпеку, тому зможуть допомогти у встановленні систем відеоспостереження у маленьких магазинах та супермаркетах у таких населених пунктах як: Барахти, Безп’ятне, Березанщина, Борисів, Борова, Бугаївка, Васильків, В. Бугаївка, В. Мотовилівка, В. Солтанівка, Гвоздов, Глеваха, Данилівка, Деревянки, Залізне, Здорівка, Зелений Бір, Зозулі, Іванковичі, Калинівка, Кобці, Кодаки, Крушинка, Крячки, Кулібаба, Мархалівка, Митниці, Путрівка, Хлепча, Червоне.

Відеоспостереження в магазині

Система відеоспостереження являє собою комплекс обладнання, що дає можливість спостерігати за залами, співробітниками та складськими приміщеннями, а також сповіщати персонал про якісь нестандартні ситуації. Подібні системи розміщують у великих супермаркетах та маленьких крамницях задля безпеки та запобігання шахрайства та крадіжок. Такі системи відеоспостереження дозволяють вирішити комплекс завдань, напрямлених на контроль збереження продукції, товару та діяльності співробітників.

Відеоспостереження – дієвий спосіб вашої безпеки. В магазині системи відеоспостереження виконують ряд завдань:

  1. Можливість контролю відвідувачів та запобігання злодійству (у разі крадіжок одягу чи продуктів тощо).
  2. Контроль роботи продавців, касирів, іншого персоналу.
  3. Можливість встановити своєчасно причини недостачі в магазині.
  4. Контроль поведінки відвідувачів та продавців в усьому залі та у всіх приміщеннях.

Камери, які є складовими частинами системи відеоспостереження, можуть бути встановлені у різних місцях, починаючи від зон над касами, входами та виходами з магазину, та закінчуючи місцями паркування. Рекомендовано встановлювати відеокамери у наступних місцях:

  • торговий зал (у разі, якщо площа велика, пристрої треба розташовувати навколо периметру);
  • евакуаційні виходи;
  • складські приміщення, де зберігається товар;
  • каси;
  • прилегла до ТРЦ чи магазину територія.

Вимоги до розміщення відеокамер

Бажано встановлювати камери і в місцях камер зберігання, а також в місцях розташування банкоматів, входів в адміністративні приміщення тощо. Для того аби застерегти покупців від крадіжок, можна застосовувати такі попереджувальні заходи як: розміщення камер великих розмірів чи моніторів, таблички з надписами «ведеться відеоспостереження».

До встановлених камер є особливі вимоги, яких треба дотримуватись. Наприклад, камери на касах повинні мати гарну роздільну здатність для того, аби у майбутньому детально роздивлятись інформацію. Камери, розміщені в торговому залі, не обов’язково повинні мати такі характеристики і ви можете встановити невеликі купольні камери. Камери, які встановлюють на входах та виходах з крамниць, повинні мати вузьконапрямлений об’єктив, який чітко зафіксує людей, які входять та виходять з магазину.

Зображення з усіх камер виводиться на монітор, який у супермаркетах, наприклад, встановлюється на робочому місці охорони. У разі невеликого магазина такий монітор можна встановити у кабінеті керівника чи завідувача. Зображення відеокамер можливо проглядати віддалено, через Інтернет. Інформація, яка переводиться з камер, фіксується на реєстратор, який дозволяє переглядати записи. Системи відеоспостереження – необхідний елемент будь-якого магазину!