Основне функціональне призначення відеоспостереження полягає у захисті від проникнення сторонніх людей. Відеоспостереження у квартирі є найпопулярнішим засобом фіксації дії зловмисників та крадіїв, і у зв’язку з поширенням кількості крадіжок набуває попиту серед населення. Спеціалісти ТОВ охоронної фірми «Кедр ЛТД» допоможуть у встановленні будь-якої системи відеоспостереження у вашій квартирі. Встановити відеоспостереження професіонали зможуть у таких населених пунктах Васильківського району як Барахти, Безп’ятне, Березанщина, Борисів, Борова, Бугаївка, Васильків, В. Бугаївка, В. Мотовилівка, В. Солтанівка, Гвоздов, Глеваха, Данилівка, Деревянки, Залізне, Здорівка, Зелений Бір, Зозулі, Іванковичі, Калинівка, Кобці, Кодаки, Крушинка, Крячки, Кулібаба, Мархалівка, Митниці, Путрівка, Хлепча, Червоне.

Різновиди відеокамер та їх функціональні особливості

Завдяки встановленій системі відеоспостереження і сигналізації, ви, як господар квартири, зможете бачити все, що відбувається у вашій оселі і у разі необхідності – приймати заходи для оперативного вирішення проблеми.

Існує ряд різновидів відеокамер, які можна встановлювати в квартирі, серед яких найбільш популярними є:

 • модульні;
 • корпусні купольні;
 • вуличні;
 • мініатюрні.

Відеоспостереження може складатись з однієї відеокамери IP стандарту, зараз існує велика кількість таких камер, які можуть використовуватись як ззовні, так і всередині. Найбільш вразливою ділянкою в будь-якій домівці є область вхідних дверей, тому тут розміщення камер є обов’язковим. Для вхідних дверей найбільш доречно є використання відеокамер з вузьким кутом огляду – від 4 мм. Завдяки таким камерам можна отримати картинку з необхідною деталізацією особи, яка зайшла в хату. Особливу увагу треба приділяти налагодженню відеоспостереження вікон, особливо, у тому разі, якщо квартира розміщується на перших поверхах.

Співробітники ТОВ «Кедр ЛТД» допоможуть у виборі та встановленні відеоспостереження у будь-якій квартирі. Тільки звернувшись до нас, ви отримаєте якісне та своєчасне обслуговування за доступну ціну!
Підбираючи оптимальну камеру для відеоспостереження, слід звертати увагу на наступні характеристики:

 • роздільність відеозйомки;
 • корпусна основа камери;
 • інфрачервоне підсвічування;
 • наявність декількох режимів відеозапису;
 • охоронні функції;
 • підтримка хмарних сервісних можливостей.

Роздільність відеозйомки одна з важливих характеристик відеоспостереження, що впливає на якість зображення. Оптимальними варіантами камер є моделі з роздільністю від 2 до 3 Мп. Корпус обирають в залежності від розміщення камери – якщо вона буде монтуватись всередині, то можна придбати обладнання з пластиковим корпусом, якщо на вулиці – то краще пасуватиме пристрій з металевою основою для захисту від пилу та вологи. Кількість камер для розміщення в квартирі може бути різним і досягати 8 штук, в залежності від уподобань господаря квартири і закінчуючи розміром самої оселі.

Етапи монтажу відеоспостереження

Монтаж відеоспостереження складається з ряду послідовних етапів:

 1. Перед початком встановлення відеоспостереження в квартирі у першу чергу слід схематично уявити розміщення всіх пристроїв, а також придбати необхідне обладнання.
 2. Після того, як ви визначитесь з кількістю камер та їх оптимальним розміщенням, треба подбати про встановлення елементів кріплення та кронштейнів.
 3. Далі переходять до прокладки проводки, її прихованого розміщення, а далі – до підключення камер.
 4. Після того, як підведені всі проводи, слід ввімкнути блок живлення, а на кінцевому етапі провести пусконалагоджувальні роботи.