На будь-якому підприємстві організація якісного та надійного відеоспостереження відноситься до першочергових задач керівника. Відеоспостереження на виробництві є гарантом безпеки території та приміщень. При цьому у більшості випадків саме від надійності та правильності підключення відеоспостереження залежить функціонування системи в цілому. Співробітники охоронної фірми «Кедр ЛТД» встановлять системи відеоспостереження на виробництві у таких населених пунктах як: Барахти, Безп’ятне, Березанщина, Борисів, Борова, Бугаївка, Васильків, В. Бугаївка, В. Мотовилівка, В. Солтанівка, Гвоздов, Глеваха, Данилівка, Деревянки, Залізне, Здорівка, Зелений Бір, Зозулі, Іванковичі, Калинівка, Кобці, Кодаки, Крушинка, Крячки, Кулібаба, Мархалівка, Митниці, Путрівка, Хлепча, Червоне.

Особливості встановлення системи відеоспостерження

Системи відеоспостереження для різних підприємств будуть відрізнятись: для промислових підприємств, цехів збирального типу, комерційної нерухомості тощо. Для кожного типу підприємства слід розробляти власну систему відеоспостереження з урахуванням ряду факторів.

Основні елементи системи відеоспостереження

Існують різноманітні системи відеоспостереження, основними елементами яких є:

  1. Камери внутрішнього та зовнішнього спостереження. Вони встановлюються навколо периметру будь-якого підприємства, забезпечуючи передачу відеоряду на охоронний пост.
  2. Пульт управління відеокамерами. На цей пульт надходить вся інформація, що стосується відеоспостереження. Працівники служби охорони проводять ретельний аналіз ситуації на тому чи іншому об’єкті.
  3. Пристрої, призначені для запису та зберігання усіх матеріалів, що знято впродовж спостереження.

Особливу увагу слід приділяти вибору камер, а саме їх розмірам. Для того, аби досягти необхідного результату, та забезпечувати надійний захист камери повинні бути маленькими. Невеликі за розміром камери дозволять проводити приховане відеоспостереження.

Необхідність встановлення відеоспостереження на виробництві не викликає сумніву, спеціалісти охоронної фірми «Кедр ЛТД» допоможуть у виборі та випробовуванні компонентів системи, гарантуючи надійність та тривалість роботи усієї системи.
Крім того, при організації відеоспостереження особливу увагу слід приділяти розміщенню камер. Пристрої слід розташовувати з урахуванням таких факторів як:

  • натовп людей, які проходять територією підприємства;
  • важливість окремих зон на виробництві;
  • місця розташування цінних матеріалів;
  • розміри та кількість будівель та їхнє призначення.

Для того аби забезпечити надійне та якісне відеоспостереження, на початковому етапі складають проект, згідно якому в подальшому будуть встановлювати елементи системи.

На початку співробітники, які відповідають за встановлення системи відеоспостереження, оглядають територію виробництва, підприємства. Обов’язково треба встановлювати відеокамери в області воріт, а також в місцях виходу та входу співробітників. Також відеоконтролю підлягають складські приміщення та цехи. За бажанням власника підприємства камери встановлюють в коридорах та приміщеннях офісного типу. Після попередніх робіт і складання проекту підбираються всі складові спостереження, а далі проводиться монтаж та налаштування системи.