Будівництво (приватного будинку, багатоповерхівки, інших споруд) – тривалий та дороговартісний процес. І в інтересах власника забезпечити максимально безпечні умови роботи на буд майданчиках. Окрім того, що будматеріали можуть бути частково або повністю розкрадені, потрібно також контролювати дотримання працівниками техніки безпеки. Впоратись з завданням моніторингу ситуації допоможе система відеоспостереження. Достатньо звернутись в охоронну фірму ТОВ «КЕДР ЛТД», яка працює в Василькові та Васильківському районі, і кваліфіковані спеціалісти підберуть оптимальне обладнання для конкретного будівельного об’єкту.

Призначення відеоспостереження для буд майданчиків

Системи відео нагляду на будівництві виконує декілька важливих функцій:

  • безпека буд майданчика (відео фіксація на територію будівництва третіх осіб; запобігання крадіжок будівельних матеріалів; відео фіксація нещасних випадків);
  • контроль роботи працівників (моніторинг дотримання робітниками техніки безпеки, робочої дисципліни, розкладу роботи; допомога в вирішенні спірних питань);
  • формування більш довірливих відносин з клієнтами (клієнти в он-лайн режимі матимуть змогу спостерігати, як швидко і якісно іде будівництво);
  • зручне управління системою відео нагляду (доступ відзнятого відеоматеріалу може здійснюватися з будь-якого пристрою і місця; доступ можу буди різнорівневим).

Отже, відеоспостереження, встановлене на буд майданчику знижує ризики виникнення надзвичайних ситуацій, підвищує ефективність і темпи будівництва, захищає майданчик від зловмисних дій третіх осіб.

Підбір відеоспостереження для буд майданчику

Обладнання для відео нагляду підбирається в залежності від масштабів та специфіки будівництва, проблем, які буде вирішувати відеоспостереження. Потрібно попіклуватися про захист камер від вандалів, про якісний запис відео в нічний час, ретельно спланувати розташування камер для уникнення «сліпих зон» тощо.

В цілому, відеоспостереження буде включати:

  • внутрішні та зовнішні відеокамери;
  • відео сервер (в залежності від кількості камер);
  • монітори та системи керування камерами.

Можна обрати як дротову, так і бездротову систему відеоспостереження. Однак, слід пам’ятати, що бездротова система буде набагато зручнішою, оскільки прокладати дроти на будівництві може бути проблематично або неможливо взагалі.

Фахівці ТОВ «КЕДР ЛТД» вичерпно проконсультують, допоможуть здійснити правильний вибір відеоспостереження для буд майданчику, проведуть якісний монтаж обладнання та подальше сервісне обслуговування.