В усі часи захист власного життя, майна та оселі був важливим питанням, а в сучасному світі ця проблема стала ще актуальнішою. Велика кількість злочинців, хуліганів, наркоманів або просто недобросовісних громадян спричиняє занепокоєність власною безпекою і змушує задуматись над тим, які інструменти охорони обрати. Охоронна фірма «КЕДР ЛТД» працює в Василькові та Васильківському районі (Барахти, Безп’ятне, Березанщина, Борисів, Борова, Бугаївка, Васильків, В. Бугаївка, В. Мотовилівка, В. Солтанівка, Гвоздов, Глеваха, Данилівка, Деревянки, Залізне, Здорівка, Зелений Бір, Зозулі, Іванковичі, Калинівка, Кобці, Кодаки, Крушинка, Крячки, Кулібаба, Мархалівка, Митниці, Путрівка, Хлепча, Червоне) і пропонує послуги з встановлення низки охоронних систем, в тому числі відеоспостереження в під’їздах.

Чому варто встановлювати відеоспостереження в під’їздах

Так само, як злочинні дії можуть бути скоєні по відношенню до приватних будинків, під небезпекою опиняються і багатоквартирні будівлі. Тому все частіше мешканці таких будинків звертаються по допомогу до спеціалізованих організацій з проханням допомогти в обладнанні тих чи інших систем спостереження.

Як правило, згоду на встановлення систем відеоспостереження мають надати всі мешканці під’їзду або цілого будинку.

Причини, які спонукають мешканців багатоквартирного будинку встановлювати відеокамери:

  • наркомани або безпритульні, які залишають за собою шприци з небезпечними речовинами, сміття, або справляють нужду на сходових майданчиках;
  • групи підлітків, які збираються в під’їздах з метою вживання алкогольних напоїв і можуть скоювати мілке хуліганство (підпал дверних дзвінків, кнопок ліфта, розмальовування стін тощо);
  • скоєння дрібних крадіжок, наприклад, кабелів;
  • зломи квартирних замків та обкрадання помешкань;
  • спостереження за людьми, які заходять до під’їздів з намірами завдати шкоди життю або здоров’ю мешканців.

Варто зазначити, що навіть той факт, що на дверях під’їзду буде розміщена табличка з попередженням про відеоспостереження, може відсіяти значну частину правопорушень, адже людина навряд стане скоювати злочин під оком камери.

Типи камер, які можуть бути встановлені в під’їздах

Варіантів, яке саме відеоспостереження буде підключене, багато. Все залежить від побажань мешканців будинку. Спеціалісти ТОВ «КЕДР ЛТД» нададуть професійну пораду щодо того, який варіант доцільніше обрати, та якісно виконають роботи з монтажу.

Насамперед, потрібно визначитись, чи будуть відеокамери працювати цілодобово, або тільки в зранку і до вечора. Для цілодобових камер потрібна інфра-червоне підсвічування, щоб можна було добре роздивитися картинку.

Камера відеоспостереження може знімати відео безперервно, а може вмикатися тільки тоді, коли в її поле зору попадає людина.

Окрім того, потрібно визначитись, де саме будуть розташовані пристрої спостереження. Так, камери можна розмістити:

  • тільки на вході до під’їзду;
  • над вхідними дверима та на кожному сходовому майданчику;
  • камеру можна встановити також в ліфті;
  • на території будинку;
  • якщо в будинку працює консьєрж, камери можна розташувати в тих місцях, які не видно з його кімнати.

Також, камери можуть мати спеціальний захист від пошкоджень природного характеру (дощу або снігу, якщо вона знаходиться надворі), та механічних пошкоджень зловмисників.

Звісно, комплексна система відеоспостереження, яка включає розміщення камер в багатьох точках будинку та в ліфті, є більш надійною та ефективною, адже під наглядом опиниться майже весь простір і зловмисник не буде мати змоги втілити в життя свої наміри.

Встановлення відеоспостереження в під’їздах ТОВ «КЕДР ЛТД»

Отже, враховуючи все вище сказане, можна зробити висновок про те, що камери вирішують багато проблем із надійним захистом майна. Окрім того, якщо злочин все таки скоєно, відеоматеріал може бути використаний в суді як доказ.

Спеціалісти Охоронної фірми «КЕДР ЛТД» нададуть консультацію з будь-якого питання та якісно змонтують відеоспостереження в під’їзді.